zpět na úvodní stranuo firměnabídka služebfotogaleriereferenceakcekontaktdoporučujeme

kuchyně
ložnice
obývací stěny
vestavěné skříně
interiéry
dětské pokoje
kanceláře a recepce
postele a matrace

dveře a kliky

 

kuchyně


Kuchyň vždy byla a je základem rodinné pohody. V každé domácnosti je kuchyň významným místem, kde většina z nás tráví hodně času. Proto je třeba klást důraz na  výběr kuchyňského zařízení, které by mělo být dostatečně pohodlné a přitom praktické. Vhodně sestavená kuchyň šetří čas a to je v dnešní uspěchané době velmi důležité.
V naší vzorkové prodejně společně s naším pracovníkem takovouto kuchyň můžete sestavit. Váš čas a pohodlí Vám také zpříjemní námi nabízené různé zásuvkové systémy od firmy BLUM, které poskytují dokonalý komfort při ukládání rozličných kuchyňských drobností.

Upřednostňujeme, kvalitu, cenu a funkčnost. Klademe také důraz na správné rozdělení kuchyňských zón i vzhledem k různým možnostem velikosti kuchyňského prostoru.

JISTOTA PO CELOU DOBU ŽIVOTNOSTI NÁBYTKU: DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA NA KOVÁNÍ BLUM!

MATERIÁLY KUCHYNÍ

Korpusy - lamino tloušťky 18mm a jsou opatřeny tvrzenou ABS hranou. Používáme nejčastěji lamina od německých výrobců EGGER, KAINDL, WODEGO, nebo českého výrobce KRONOSPAN.

Dvířka - nejčastěji používaný materiál je MDF tloušťky 16 - 20mm opatřen lisovanou fólií se širokou škálou frézování a odstínů dřevodekoru, uni barev a lesků. V nabídce máme i dvířka z masivu z různých dřevin. Pro dvířka ve vysokém lesku lze nabídnout i lakovaná dvířka v jakémkoliv odstínu RAL, popřípadě pro úspornější variantu HPL desky ve vysokém lesku.

Pracovní desky - jsou kvalitní dřevotřískové desky tloušťky 28, 38, 48, nebo 60mm povrchově upravené odolným HPL laminátem. Spoje pracovních desek jsou ošetřeny těsnícím lepidlem. U kuchyňských linek vyšších cenových relací lze použít desky z umělého kamene corian, nebo i přírodního kamene.

ALU rámečky se skleňenou výplní
- v nabídce je široká škála profilů a skleněných výplní, které Vám rádi na požádání předvedeme.

Kování - používáme kování firmy BLUM které má atest na 100 000 otevření což je zárukou dlouhé životnosti. V naší nabídce naleznete jak levné výsuvy metabox, tak dražší výsuvy s tlumením dorazu TANDEMBOX, nebo designové výsuvy INTIVO také s tlumením dorazu.

Spotřebiče - veškeré námi dodané spotřebiče jsou montovány a zapojeny zdarma. Po dlouholeté zkušenosti upřednostňujeme spotřebiče BRANDT, BLOMBERG, Küppersbusch, De Dietrich, TEKA,BEST, ale jsme schopni dodat jakékoliv další spotřebiče které jsou na Českém trhu jako WHIRLPOOL, GORENJE, FAGOR, KARMA ajn.

Dřezy a baterie - dodáváme jak nerezové, tak granitové v široké škále odstínů tvarů od různých výrobců, jako BLANCO, FRANKE, SCHOCK, nebo PechaSan a další.

Úchytky, osvětlení a jiné doplňky - v naší nabídce najdete drátěný program a osvětlení od firem jako MIVOKOR, HETTICH a velký výběr úchytek od různých dodavatelů.

Doporučené odkazy:
http://www.dynamicspace.com/dynamicspace/cs/03/index.html
http://designguide.egger.com/ZDG/zoom_cz.html

Kuchyňská dvířka:
www.trob.cz
www.hefas.cz
www.kitzberger.com

kuchyňská dvířka Grena
dřevěná dvířka Interi
deskový materiál Egger
dekorové doporučení Egger
pracovní desky

a další


Klademe také důraz na správné rozdělení kuchyňských zón i vzhledem k různým možnostem velikosti kuchyňského prostoru.

Uspořádání zón

Rozvrhněte si správně svoji kuchyňVyzkoušejte si kombinace námi používaných dekorů od firmy EGGER přímo v interiéru.Nabízíme Vám též výběr ze spotřebičů BRANDT, BLOMBERG, DeDietrich,TEKA, MILE, AEG, ELEKTROLUX, KARMA a další.

BRANDT, BLOMBERG, DeDietrich  www.elmax.cz
KARMA www.karma-as.cz
TEKA www.teka.com
Další  www.favia.cz

 

U nás také najdete velkou škálu:

úchytek

www.siro.cz
www.nabytek-design.cz

dřezů a baterií

PechaSan
www.franke.cz
www.schock.cz
www.blanco-praha.cz

drátěný program a osvětlení

www.mivokor.cz
www.idealtrade.cz

webdesign: Bohdan HAVRDA